Porada mládeže

11. října 2010 v 23:05 | JM
V sobotu 6. 11. v 8:30 v Masarykově domě v Táboře se uskuteční porada zástupců mládeže jihočeského seniorátu. Na této poradě bude zvolen* nový seniorátní odbor mládeže včetně náhradníků s funkčním obdobím 2 roky, dva zástupci mládeže na konvent a dva náhradníci taktéž s dvouletým funkčním obdobím a jeden zástupce na celocírkevní poradu mládeže a dva náhradníci s dvouletým funkčním obdobím.

Členy porady mládeže jsou podle Řádu výchovy a vzdělávání nejvýše tři zástupci mládeže z každého sboru plus řádní členové SOMu (v tuto chvíli Rút Benešová, Jan Matějka, Anna Měkutová, Jana Nořinská a Antonín Šmíd). Seznam delegátů není potřeba posílat předem.

Pro urychlení průběhu porady prosím posílejte návrhy kandidátů s předstihem na e-mail sudsom@gmail.com. Upozorňujeme, že s kandidaturou musí navrhovaný souhlasit. Případně bude také možné navrhovat kandidáty již v pátek 5. 11. večer, neboť celý víkend budou v Táboře probíhat seniorátní dny mládeže, na které Vás a Vaši mládež také zveme.

Jsme si vědomi jisté nevhodnosti termínu, který koliduje s termínem jihočeského konventu, nicméně termín seniorátních dnů byl dohodnut s pražským SOMem a bylo asi lepším řešením s ním už nehýbat.

Jakékoli dotazy, problémy, nejasnosti apod. směrujte prosím na e-mailovou adresu sudsom@gmail.com nebo na člena SOMu ve Vašem sboru. V naléhavých případech volejte hlavnímu organizátorovi Honzovi Matějkovi: 721 047 653

*: formálně správně je "volbou navržen ke jmenování", neboť SOM je jmenován seniorátním výborem stejně jako každý jiný poradní odbor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama