Zasílání informací jihočeské mládeže

16. listopadu 2008 v 23:48 | HonzaM
Dneškem dosloužila stará dobrá e-mailová adresa jihosom@centrum.cz. Určitě se ptáte, proč jsme přistoupili k tomuto razantnímu kroku. Důvodů bylo několik převážně technického charakteru:
  • Byl dosažen a překročen limit e-mailových adres. Již nebylo možné adresy dále přidávat.
  • Portál centrum.cz neměl dostatečně účinný spam-filter. Adresa tudíž bez našeho souhlasu rozesílala spamy.
  • Ovládání webmailu centrum.cz nebylo úplně jednoduché a přidat větší množství e-mailových adres (např. po seniorátkách) byl úkol hodný otroka, nikoli člena SOMu.
  • Některé spam-filtry, které kontrolují adresu příjemce, omylem maily směrované na jihosom@centrum.cz označovaly jako spam.
Založili jsme tedy novou službu. Slibujeme si od ní mimo vyřešení výše vypsaných problémů také větší přehlednost a spolehlivost. Použili jsme totiž Google Groups -- službu určenou přímo k tomuto účelu.
Můžete se registrovat posláním prázdného e-mailu na adresu jihoceska-mladez-cce+subscribe@googlegroups.com. E-maily pak budou přicházet z adresy jihoceska-mladez-cce@googlegroups.com. Pokud byste chtěli do tohoto seznamu i přispívat (ochrana proti nevyžádané poště a podvodníkům), kontaktujte správce skupiny, jímž je Jan Matějka ml., na e-mailu mosquitoe3325@gmail.com, případně na kontaktu SOMu -- sudsom@gmail.com

Nová adresa bude tedy sloužit nám i vám jako informační kanál o pořádaných akcích a jiných důlěžitých mládežnických záležitostech.

Více informací poskytne Jan Matějka ml. na výše uvedeném e-mailu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama